Poznajmy się!

Cześć! Jestem Monika, jestem mamą, żoną, absolwentką studiów ekonomicznych, z pochodzenia – prawdziwą góralką i myślę, że całkiem, całkiem przedsiębiorczą osobą. Ponadto jestem również początkującą blogerką. Mimo, że moja przygoda z pisaniem i dziennikarstwem sięga czasów szkoły podstawowej, własna strona i blog to całkiem świeże przedsięwzięcie.
Jestem absolwentką studiów ekonomicznych, jednak przez całe swoje krótkie życie, miałam do czynienia z wieloma branżami. Wszystkie zajęcia, praktyki, praca, czy poznani ludzie wzbogaciły moje doświadczenie życiowe i zawodowe, dlatego uważam, że…

(…. ) z każdej sytuacji w życiu jesteśmy w stanie wyciągnąć wnioski i lekcje na przyszłość !

Obecnie rozwijam się jako VA lub WA, czyli Wirtualna Asystentka. Z przyjemnością pomogę Ci zdalnie w działaniach administracyjno-marketingowych w Twoim biznesie. Zakres usług, z których możesz skorzystać znajdziesz w zakładce WSPÓŁPRACA. Jestem fanką pracy zdalnej i w takiej perspektywie wyobrażam sobie siebie za 5, 10 i 15 lat (a może i za 30, jeśli tylko los mi na to pozwoli).

 

Blog został założony zwyczajnie z potrzeby pisania, którą odczuwam od kilkunastu lat. Wielokrotnie palce nie nadążały z rejestracją moich myśli, stąd pomysł, by zbierać wszystko w jednym miejscu. 

Moja przygoda z pisaniem rozpoczęła się dawno, dawno temu jeszcze w Szkole Podstawowej, gdzie jako mała dziennikarka szlifowałam warsztat dziennikarski w redakcji szkolnej gazetki. To właśnie wtedy poznałam prawdziwy, medialny świat, który fascynuje mnie do teraz.

 

Z pochodzenia jestem góralką „spod samiuśkich Tater”, jednak na kilka lat panoramę górskich szczytów zamieniłam na miejskie widoki Krakowa.

Obecnie wróciłam w rodzinne strony, spełniam się jako mama oraz buduję swoją markę w sieci.

Od zawsze robiłam milion rzeczy poza szkołą czy studiami, dzięki czemu nauczyłam się przedsiębiorczości, organizacji własnego czasu i dążenia do celu.

Fascynują mnie podróże po świecie, poznawanie ludzi i obyczajów, prowadzenie własnego biznesu, marketing internetowy, a także rękodzieło i wykonywanie handmade’owych prezentów.

Poznajmy się!