Poznajmy się!

Cześć! Jestem Monika, jestem mamą, żoną, absolwentką studiów ekonomicznych, z pochodzenia – prawdziwą góralką i myślę, że całkiem, całkiem przedsiębiorczą osobą. Ponadto jestem również początkującą blogerką. Mimo, że moja przygoda z pisaniem i dziennikarstwem sięga czasów szkoły podstawowej, własna strona i blog to całkiem świeże przedsięwzięcie.

Jestem absolwentką studiów ekonomicznych, jednak przez całe swoje krótkie życie, miałam do czynienia z wieloma branżami. Wszystkie zajęcia, praktyki, praca, czy poznani ludzie wzbogaciły moje doświadczenie życiowe i zawodowe, dlatego uważam, że z każdej sytuacji w życiu jesteśmy w stanie wyciągnąć wnioski i lekcje na przyszłość.

 

Obecnie rozwijam się jako VA lub WA, czyli Wirtualna Asystentka. Z przyjemnością pomogę Ci zdalnie w działaniach administracyjno-marketingowych w Twoim biznesie. Zakres usług, z których możesz skorzystać znajdziesz w zakładce WSPÓŁPRACA. Jestem fanką pracy zdalnej i w takiej perspektywie wyobrażam sobie siebie za 5, 10 i 15 lat (a może i za 50, jeśli tylko życie mi na to pozwoli).

 

Blog został założony zwyczajnie z potrzeby pisania, którą odczuwam od kilkunastu lat. Wielokrotnie palce nie nadążały z rejestracją moich myśli, stąd pomysł, by zbierać wszystko w jednym miejscu. 

 

Moja przygoda z pisaniem rozpoczęła się dawno, dawno temu jeszcze w Szkole Podstawowej, gdzie jako mała dziennikarka szlifowałam warsztat dziennikarski w redakcji szkolnej gazetki. To właśnie wtedy poznałam prawdziwy, medialny świat, który fascynuje mnie do teraz.

 

Z pochodzenia jestem góralką „spod samiuśkich Tater”, jednak na kilka lat panoramę górskich szczytów zamieniłam na miejskie widoki Krakowa. Od zawsze robiłam milion rzeczy poza szkołą czy studiami, dzięki czemu nauczyłam się przedsiębiorczości, organizacji własnego czasu i dążenia do celu.

 

Fascynują mnie podróże po świecie, poznawanie ludzi i obyczajów, prowadzenie własnego biznesu, marketing internetowy, a także rękodzieło i wykonywanie handmade’owych prezentów.