BIZNES

Kim jestem i dlaczego chcę pracować zdalnie?

Cześć! Edytor podpowiada mi bym podzieliła się swoją historią 🙂 Z miłą chęcią opowiem Ci moją historię!

Jestem Monika i w tym roku skończę 25 lat. W tym roku minie również rok od momentu, w którym zostałam żoną jedynego na świecie człowieka, który mnie rozumie. Co więcej, w tym roku minie także rok od momentu, w którym zostałam mamą najgrzeczniejszej dziewczynki na świecie. Ten rok na pewno będzie dla mnie wyjątkowy…

Podobnie myślałam w 2017, gdy kończyłam studia i zaczynałam swoją pierwszą pracę na etat. To dopiero było wyzwanie! Właściwie już od jakiegoś czasu, każdy nowy rok jest dla mnie przełomowm, pełnym wyzwań i kluczowych momentów w życiu.

Ale do rzeczy! Jestem młodą żoną, mamą i kobietą przedsiębiorczą, która postanowiła, że będzie pracować zdalnie! Stety lub niestety szybko zrozumiałam, że 8h w tym samym miejscu, przy biurku nie jest dla mnie.

Ale jak to? Bez wychodzenia z domu, bez plotek z koleżankami z pracy, bez kanapek, dojazdu i strojenia się rano przed lustrem?! No, tak!

Chcę pracować zdalnie, bo wiem, że to możliwe 🙂 Wiem, że jeśli wystarczy mi samodyscypliny, biuro mogę mieć we własnym domu. O pracy zdalnej marzyłam już długo przed tym, zanim zostałam mamą. Miniony rok, tylko utwierdził mnie w przekonaniu, że praca zdalna to najlepsze, co mogę zrobić dla siebie i dla mojej Małej Pociechy. Plotki, kanapki i cała reszta to tylko dodatki. O wadach i zaletach pracy zdalnej napiszę w osobnym tekście.

Co więcej o mnie?

Jestem rodowitą góralką spod samiuśkich Tater (dla ciekawskich – znam, rozumiem i używam gwary podhalańskiej).

Studiowałam na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie na kierunku Gospodarka i Administracja Publiczna.

Od najmłodszych lat szlifowałam swój warsztat dziennikarski w szkolnej gazetce, co pozwoliło mi bliżej poznać świat mediów.

Piszę, bo lubię! Nawet teraz palce nie nadążają pisać na klawiaturze.

Co znajdziesz na tym blogu i jak możemy ze sobą współpracować?

W tym miejscu chcę dzielić się z Tobą ciekawostkami z dziedziny marketingu, przedsiębiorczości, ekonomii, prawa i rozwoju osobistego.

Nie zabraknie również własnych przemyśleń i historii z życia prywatnego.

Jeśli potrzebujesz zdalnego wsparcia administracyjno-marketingowego, zapraszam do współpracy!

Więcej, o tym, co mogę dla Ciebie zrobić znajdziesz w zakładce OFERTA.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *